Хмельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22 імені Олега ОльжичаНеділя, 16.12.2018, 17:13

Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | наші переможці | Реєстрація | Вхід
Меню сайту

Форма входу

НАШІ УЧНІ
2017 - 2018 навчальний рік

У І етапі шкільних предметних олімпіад  взяли участь 215 учнів, у ІІ етапі – 37 учнів (6 з них – призери).

Наші переможці:

№ п\п

Прізвище учня

Клас

Предмет

Місце

Вчитель

1

Крентовський Роман Сергійович

Фізика

ІІІ

Мельник Л.І.

2

Данік Дар’я Василівна

10

Англійська мова

ІІІ

Троян Ю.Р.

3

Чернов Артем Олегович

11А

Англійська мова

ІІІ

Козир А.Л.

4

Ваганова Анастасія Ігорівна

Українська мова

ІІ

Войтюк А.А.

5

Сова Яна Едуардівна

Біологія

ІІІ

Подзігун Г.І.

6

Гуменюк Андрій Віталійович

Технічна праця

ІІІ

Купчинський С.С.

- конкурси: 4 переможці XVIІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика  (Цвик Вероніка – 3-В клас – вч. Блажко А.А.;

Бедрак  Артур – 5-Б клас – вч. Войтюк А.А.;

Ваганова  Анастасія  – 7-А клас – вч Войтюк А.А.;

Саська Юлія – 9-Б клас – вч. Майдан Є.Ф. );

- МАН: 3 учасники І етапу всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у секції «Мистецтвознавство» (Вітязь Ольга, 10 клас, вч. Майдан Є.Ф..), у секції «Англійська мова» (Данік Даря, 10 клас, вч. Троян Ю.Р.), у секції «Екологічно-безпечні технології та ресурсозбереження» (Потіпака Назар, 9-А клас, вч. Купчинський С.С.). 


2016 - 2017 навчальний рік
Традиційно школа займає перше місце серед загальноосвітніх шкіл за кількістю
переможців предметних олімпіад, конкурсу захисту наукових робіт МАН, міських,
обласних конкурсів «Свіжий вітер», «Подільський пролісок» тощо.


За кількістю призерів ІІ туру Всеукраїнських предметних олімпіад протягом декількох десятків років постійно лідирує серед загальноосвітніх шкіл міста. 

№ п\п

Прізвище учня

Клас

Предмет

Місце

Вчитель

1

Сова Яна Едуардівна

7-Б

Фізика

ІІ

Мельник Л.І.

2

Ліпчинська Ірина Анатоліївна

11-Б

Історія

ІІ

Зінченко Ю.Л.

3

Святушенко Інна Сергіївна

9-Б

Історія

ІІІ

Мельник Л.Й.

4

Кревнік Юлія Валентинівна

11Б

Історія

ІІІ

Зінченко Ю.Л.

5

Крентовський Роман Сергійович

8-Б

Біологія

ІІІ

Суховій Ж.В.

6

Футурська Ольга Володимирівна

9-Б

Хімія

ІІІ

Винокурова Г.О.

7

Ваганова Анастасія Ігорівна

6-А

Математика

ІІІ

Прохорова Л.Г.

8

Малий Владислав Денисович

9-Б

Правознавство

ІІІ

Кравченко С.М.

9

Данік Дар’я Василівна

9-Б

Біологія

ІІІ

Подзігун Г.І.

10

Святушенко Інна Сергіївна

9-Б

Міжнародний мовно-літературний конкурс серед учнівської та студентської молоді ім.. Т. Г. Шевченка

ІІІ

Майдан Є.Ф.

 

Крім того ми пишаємось своїми учнями, які стали відомими за межами школи, України.
Серед них:

Колесников Сергій – майстер спорту по боксу, призер міжнародних турнірів;
Гуляєв Олександр – переможець міжнародного конкурсу «AKSELS» (США);
Паламар Вікторія – майстер спорту міжнародного класу по стрибках у висоту, учасниця олімпіади в Сіднеї;
Войтова Юлія - майстер спорту міжнародного класу з вільної боротьби, срібна призерка чемпіонату Європи;
Стаднік Яна – трьохразова чемпіонка України з вільної боротьби, срібна призерка чемпіонату Європи;
Шинкарук Олег – доктор технічних наук, співробітник Академії Державної прикордонної служби України.
Антонюк Валерій Віталійович - доктор юридичних наук, радник президента Білорусії;
Чернікова Наталія Іванівна - доктор хімічних наук, співробітниця Московського інституту ім. Менделєєва.

Архів записів

Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 119

Друзі сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Copyright MyCorp © 2018
Зробити безкоштовний сайт з uCoz