Хмельницька ЗОШ №22 ім.О.Ольжича Четвер, 02.04.2020, 17:20
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 166

Міні-чат

Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0

НАШІ УЧНІ
2019 - 2020 навчальний рік

2018 - 2019 навчальний рік

У І етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад узяли участь 227 учнів 6-11 класів. Переможцями стали 85 учнів, що становить 37 % від загальної кількості учасників олімпіад.

У ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад взяли участь 43 учні, переможцями стали 14 учнів.

На основі рішення журі олімпіад та наказу Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради від 27.12.2018 р. № 317 «Про підсумки ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році» переможцями ІІ етапу стали:

№ п\п

Прізвище учня

Клас

Предмет

Місце

Вчитель

1

Мазур Артем Віталійович

7-Б

Фізика

ІІ

Жук С.Б.

2

Крентовський Роман Сергійович

10-Б

Фізика

ІІІ

Мельник Л.І.

3

Рабцевич  Евеліна Олександрівна

10-А

Астрономія

ІІ

Мельник Л.І.

4

Чернюк Юлія Романівна

8-А

Англійська мова

ІІІ

Козир А.Л.

5

Саська Юлія Володимирівна

10-Б

Англійська мова

ІІІ

Козир А.Л.

6

Ваганова Анастасія Ігорівна

8-А

Українська мова

ІІ

Войтюк А.А.

7

Ваганова Анастасія Ігорівна

8-А

Біологія

ІІ

Подзігун Г.І.

8

Галушко Олександр Олександрович

7-А

Хімія

ІІ

Винокурова А.О.

9

Бедрак Артур Олексійович

6-Б

Математика

ІІІ

Гринчук Л.М.

10

Мазур Артем Віталійович

7-Б

Математика

ІІІ

Гринчук Л.М.

11

Ваганова Анастасія Ігорівна

8-А

Математика

ІІІ

Прохорова Л.Г.

12

Корноухова Каріна Сергіївна

9-А

Правознавство

ІІІ

Кравченко С.М.

13

Поліщук Володимир Іванович

8-Б

Інформаційні технології

ІІІ

Футурська Н.В.

14

Підлеснюк Юрій Валентинович

10-А

Технічна праця

І

Купчинський С.С.

 

  • призером ІX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка стала учениця 8А класу Чернюк Юлію Романівну, яка посіла ІІІ місце у конкурсі;
  • переможцями XІX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика стали учні, які зайняли ІІ та ІІІ місця на ІІ етапі та нагороджені дипломами:
  •  Цвик Вероніку – 4-В клас (2 місце);
  •  Бедрака Артура – 6-Б клас (3 місце);
  • Ваганову Анастасію – 8-А клас (2 місце).

2017 - 2018 навчальний рік


2016 - 2017 навчальний рік


 

 

Крім того ми пишаємось своїми учнями, які стали відомими за межами школи, України.

Серед них:

Колесников Сергій – майстер спорту по боксу, призер міжнародних турнірів;
Гуляєв Олександр – переможець міжнародного конкурсу «AKSELS» (США);
Паламар Вікторія – майстер спорту міжнародного класу по стрибках у висоту, учасниця олімпіади в Сіднеї;
Войтова Юлія - майстер спорту міжнародного класу з вільної боротьби, срібна призерка чемпіонату Європи;
Стаднік Яна – трьохразова чемпіонка України з вільної боротьби, срібна призерка чемпіонату Європи;
Шинкарук Олег – доктор технічних наук, співробітник Академії Державної прикордонної служби України.
Антонюк Валерій Віталійович - доктор юридичних наук, радник президента Білорусії;
Чернікова Наталія Іванівна - доктор хімічних наук, співробітниця Московського інституту ім. Менделєєва.

Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Квітень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2020Зробити безкоштовний сайт з uCoz