Хмельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22 імені Олега ОльжичаНеділя, 24.03.2019, 21:07

Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Новинки шкільного життя | Реєстрація | Вхід
Меню сайту

Форма входу


15.02.2019. Наші учні - найкращі! Представлення школи на огляді художньої самодіяльності.
Ми вами пишаємося!  Дякуємо вчителям, які так гарно підготували дітей до огляду!

  

 

  


14.02.2019. Сьогодні в нашій школі пройшов бібліотечний фестиваль "Тато, мама, я - читаюча сім'я" серед 3-х класів. Учасниками від кожного класу були: 
3-а клас - сім'я Пасічник Дарини, 3-б клас - сім'я Рак Ангеліниик Тетяні Іванівні за підготовку свята!

   

  


14.02.2019. Учень 4-А класу та учень ДМШ №2 Баранов Любомир в Обласному героїко-патріотичному фестивалі-конкурсі "Червона калина" зі всієї області отримав 2 місце!!!

   


12.02.2019. Учні нашої школи взяли участь у проведенні щорічної тихої акції "Ангели пам'яті" з метою вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні.

   

 


06.02.2019. Вітаємо бронзових призерів - учнів нашої школи у Спартакіаді школярів м. Хмельницький з РЕГБІ - 5!


05.02.2019. З метою захисту дітей від сексуальних ризиків наша школа  приєдналася до всеукраїнської акції #STOP_SEXтинг та провела в День безпечного Інтернету в Україні та світі урок у 8-А класі з теми «Інтимні селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?». Жваві дискусії та важливість проблеми змусили учнів переглянути своє "безпечне" бачення селфі в мережі.

    


25.01.2019. Сьогодні в нашому місті відбувся перший день семінара-практикума з особистісно зорієнтованого навчання на засадах гуманної педагогіки «Поспішайте, діти! Будемо учитись літати!». 
Співорганізаторами семінару виступили Всеукраїнська культурно-освітня Асоціація Гуманної Педагогіки, Подільський культурно-просвітительський центр ім. М.К. Реріха, педагогічний та батьківський колективи Хмельницької ЗОШ №22 ім. Олега Ольжича, Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія, Центр інноваційної педагогіки і психології м. Хмельницького. Семінар відбувся в Хмельницькій ЗОШ №22 ім. Олега Ольжича.

Семінар відвідало чимало педагогів не тільки міста Хмельницького та області, а й з інших міст та областей України – Львівської, Тернопільської, Вінницької, Донецької та Черкаської.

   

     

    


24.01.2019. Наша школа стала активним учасником флешмобу «Плекаймо українську мову» читаючи казку Лариси Ніцой «Незламні мураші». Рекордсменом серед читачів по читанню книги стали учні 4-А класу. У стінах школи було проведено ряд конкурсів які підготували вчитель української мови та літератури Форшт Л.С та бібліотекар Кірик Т.І.
Наші переможці: Конкурс «Найкращий малюнок» І місце Форшт Марія – 4-А клас, ІІ місце Давидюк Олександр -3-В клас, ІІІ місце Баранов Любомир 4-А клас,
Конкурс «Найкращий відгук» І місце Голінський Назар – 4-А клас, ІІ місце Гоцулко Анна – 3-В клас, ІІІ місце Жирун Анастасія – 3-Б клас,
Квест «Найкращий знавець казки» І місце команда «Смайли» 3-Б, 4-В, ІІ місце команда «Веселка» 3-Г, 3-Б, ІІІ місце команда «Чайки» 3-В.

    

   


 


15.01.2019. Команда п'ятикласників "Краянини" взяли участь у брейн-ринзі "Моя позиція", де показали обізнаність з питань місцевого самоврядування та історії нашого міста.
Дякуємо учням за гарну гру та вчителям за підготовку!

   


10.01.2019. Сьогодні відбулося засідання педагогічної ради на тему: "Про особливості організації освітнього процесу в сучасній школі". Засідання відбувалося у формі EdCamp. Було цікаво, пізнавально та дуже активно.

    

  

     

 


03.01.2019. Сьогодні  проведений психолого-педагогічний семінар на тему "Розвиток емоційного інтелекту як основа психологічного комфорту в роботі педагога". Актуальність теми зумовлена тим, що емоційний інтелект є однією з головних складових у досягнені максимального успіху в житті та відчутті щастя, успішної самореалізації.

        


31.12.2018. 


19.12.2018. Ходить по землі Святий Миколай!!! І сьогодні він завітав на свято до найчемніших діток нашої школи!

   

  


18.12.2018.  На базі нашої школи відбувся захід, присвячений 140-річчю з дня народження Олександра Олеся.

З журбою радість обнялась…
В сльозах, як в жемчугах, мій сміх,
І з дивним ранком ніч злилась
І як мені розняти їх?!
В обіймах з радістю журба,
Одна летить, друга спиня…
І йде між ними боротьба,
І дужчий хто – не знаю я…

    

       

  


14.12.2018. Учні, вчителі та батьки вкотре долучаються до благодійний акцій, які проходять у школі. Сьогодні ми передали волонтерами ГО "Дія" та організацією "Добриня" Солодкі гостинці для наших захисників на схід, а також ліки, пральні порошки, миючі засоби та засоби особистої гігієни. Дякуємо всім за підтримку!

   

 


13.12.2018. 

Святого Андрія, це - молоді свято,
Нас завжди збиралося досить багато,
Картоплю варили і тісто місили,
Вареники разом швиденько ліпили…

  

 


13.12.2018. Вітаємо нашу команду з регбі з перемогою! Молодці! Ви наша гордість!

       


10.12.2018. У кожної людини є право – любити, або не любити, поважати, або не поважати… Але ні у кого немає права виявляти жорстокість, цькування, насильство у будь-якій формі, до будь-кого…
«Будуємо рівноправні стосунки»: тренінгове заняття профілактики насильства та булінгу в учнівському середовищі. 

   


07.12.2018. Прийнятність насилля в дитячому віці як способу вирішення проблеми переростає в сприйняття його за норму в дорослому житті. Але це - не норма! 
«Я маю право!» - ЗНАЮ! ДІЮ! ЗАХИЩАЮ!»  Скажемо «СТОП» шкільному терору, цькуванню, булінгу! Сьогодні  відбувся флеш-моб «СТОП булінг» до Міжнародної акції «16 днів про насильства».

     


07.12.2018. Дякуємо всім, хто долучився до акції "Привітай з Різдвом захисника на передовій"! Наш рекорд-150 листівок!

   


05.12.2018. Сьогодні весь світ відзначав День волонтера. Учні 7-б класу провели інформаційні хвилинки по класах початкової та старшої школи, де розповіли про історію розвитку волонтерського руху в світі та безпосередньо в нашій державі.

   


03.12.2018. Сьогодні  українське суспільство разом зі світовим співтовариством відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю. У цей День учні 3 - А класу приєдналися до цієї міжнародної ініціативи і проведено інтерактивний урок. Цей день не є свято, а покликаний привернути увагу до проблем інвалідів, захисту їх гідності, прав і благополуччя.

    

  


30.11.2018. Акція «Символіка стрічок: ЇХ НОСЯТЬ НЕ БАЙДУЖІ» та психолого-тренінгові заняття «Насильство в суспільстві. ПОШМАТОВАНЕ СЕРЦЕ…» - саме ці заходи були проведені в Хмельницькій ЗОШ № 22 ім. О. Ольжича з метою підтримки Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. 


«…Мій улюблений світ – це не казка
А реально щасливе життя.
Бо звільнивши наш світ без насильства
Можна сміло іти в майбуття».

     


28.11.2018. Вітаємо керівника Мельник Людмилу Йосипівну та команду "Соколята" з II місцем у конкурсі" Місто. Діти. Влада."

   


25.11.2018 Вітаємо Крутас Анну Миколаївну та Фют Ірину Василівну. Сьогодні з врученням срібного знака Лебедя і Серця їх визнано Учителем Гуманної Педагогіки. Здоров'я Вам міцного та вдячних учнів.

 


22.11.2018. Представники учнівського колективу до Всесвітнього дня дітей відвідали дитячий будинок "Берізка". Зустріч була дуже емоційною та зворушливою.

  


16.11.2018. 16.11.2018 року Євгенія Федорівна Майдан разом з 11 класом провели святковий захід до Дня батька "Тепло родинного вогнища". На родинне свято були запрошені батьки, матері, бабусі та дідусі, для яких були випущені солодощі та хліб руками вчительки. Учні для всіх присутніх продемонстрували літературно-музичну композицію про рід, читали теплі слова-подяки батькам. У фіналі Євгенія Федорівна прочитала власний вірш "Пам'ять".

     


14.11.2018. Учні 7-б класу проводили інформаційні хвилинки по класах школи. Під керівництвом вчителя основ здоров'я Войтко Тамари Борисівни діти підготували інформацію про безпечне користування інтернетом. В рамках проведення тижня безпеки життєдіяльності у школу завітала представник ПАТ "Хмельницькгаз" Андреєва Людмила Володимирівна та провела з учнями 7-Б класу бесіду на тему "Користування газом у побуті".

   

з учнями 6- их класів була проведена гра-подорож "Містом "Безпечним"".

   


13.11.2018. Сьогодні, до Міжнародного дня людей з порушенням зору, психологом школи Бондаренко Н.В., проведений інтерактивний урок толерантного ставлення до людей з порушенням зору.

       


09.11.2018. До Дня української мови та писемності учні прийняли участь в написанні всеукраїнського радіодиктанту єдності.

  


06.11.2018. “Мова – це наша національна ознака, в мові – наша культура, сутність нашої свідомості.” (Іван Огієнко). Для учнів школи 11 клас підготував і провів усний журнал до Дня української писемності та мови (вчитель Мельник Лідія Іванівна).  Команди 6-Б та 6-В класів пройшли квест з української мови і перевірили свої знання із вивчених тем ( вчитель Форшт Людмила Сергіївна).

 


Інструкція з безпеки життєдіяльності учнів під час канікул


25-26.10.2018. У школі проходив благодійний осінній ярмарок. Учні, вчителі та гості школи мали змогу придбати різних смаколиків, оскільки вибір був надзвичайно великий. Дякуємо всім, хто долучився до організації ярмарку!

   

   


18.10.2018. Відбулася зустріч з представником Хмельницької державної академії прикордонної служби України з метою профорієнтації.

 


16.10.2018. Для учнів 11 класу було проведено урок мужності ''Щоб Вітчизну вільну мати ,її потрібно захищати''.Виховний захід було проведено до Дня захисника України та річниці визволення України від фашистських окупантів. Мета заходу - вшанувати пам'ять про загиблих за Вітчизну у Другій світовій війні та воїнів,які віддали життя, захищаючи рідну Батьківщину в зоні АТО у наші дні.Такі уроки виховують національно свідомих громадян України, котрі знають і пам'ятають минуле, цінують сучасне і прагнуть будувати мирне європейське майбутнє.

  


13.10.2018.  Цілий тиждень в школі проходила акція " Гостинець воїну", приурочена до Дня з ахисника України. 
Дякуємо всім, хто долучився до цієї акції! 12 жовтня команда волонтерів "Центру Добриня" та ГО "Дія" відправили пакунки з гостинцями на схід нашим мужнім воїнам-захисникам.

  

   

   

 


12.10.2018. Сьогодні в селі Олешин відбулося вшанування пам'яті воїнів-героїв, які загинули, відстоюючи цілісність України, та річниця встановлення пам'ятного знаку. Учні нашої школи пов'язали блакитно-жовті стрічки на кущі калини, які подільські волонтери висадять на сході в світлу пам'ять про загиблих героїв.

  


12.10.2018. Ось і закінчився тиждень козацтва! На протязі цього часу в школі було проведено безліч заходів: загальношкільний фестиваль української пісні, "свято козаків" у 2- х класах, "Козацькі Забави" серед учнів 7-х класі. Учні співали, танцювали, переглядали фільми про козаків, проводили конкурси та вікторини та частували сягає смачним кулішем. І напередодні світлого свята Святої Покрови хочеться побажати всім світлого та мирного неба і нехай Мати Божа Свята Покрова візьме весь український народ під свою опіку!

  


10.10.2018. Сьогодні в учнів початкової школи №22 відбулося патріотичне свято День Українського козацтва! 
Вітаємо усіх ветеранів Української Армії, захисників Вітчизни усіх поколінь. Бажаємо усім миру, добробуту, здоров'я і щастя!

    

   

 


05.10.2018. За ініціативи учнівського самоврядування школи, 5 жовтня був проведений "День навпаки". Учні-старшокласники виконували роль вчителів: проводили уроки, класні години, були класними керівниками. Також в цей день учнями був проведений святковий урок для всіх вчителів школи у цікавій та нестандартній формі.

  

 


28.09.2018. З Днем народження, рідне місто!

   


18.09.2018. Сьогодні у школі відбулася святкова лінійка, присвячена закриттю Олімпійського тижня. Протягом усього часу учні нашої школи приймали активну участь у спортивних заходах і сьогодні були нагороджені дипломами та грамотами. Дякуємо всім за участь у Олімпійському тижні!

  

   

  


11.09.2018.  В рамках Олімпійського тижня представниками Національного Олімпійського Комітету України був проведений Олімпійський урок з учнями 4-х класів.

   

 


 

Календар
«  Березень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 125

Друзі сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Copyright MyCorp © 2019
Зробити безкоштовний сайт з uCoz